Hakkımızda

Ülkemizin en önemli sanayi şehirlerinden biri olan Mersin’de faaliyet gösteren DNZ TARIMSAL PLASTİK Aparat Üretimi İç & Dış Ticaret LTD. ŞTİ., kuruluşundan itibaren sektörde ciddi bir yer edinerek kendisini kabul ettirmiştir.

Kurulduğu ilk günden itibaren ilkelerinden vazgeçmemiş sahip olduğu kalite, verim ve müşteri odaklı hizmet anlayışını kurumsallaşmaya verdiği önemle birleştirerek bugün sektörde önemli bir marka haline gelmiştir.

Sektör ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve piyasa taleplerine daha iyi cevap verebilmek adına ürün çeşitliliğini  her geçen gün daha da geliştirmiştir.

Deniz Plastik çözüm ortakları ile birlikte tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir tarım firması olma hedefiyle  çalışmalarına devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

  1. Üretim

    DNZ Tarımsal Plastik Aparat Üretimi İç & Dış Ticaret LTD. ŞTİ. 100% yerli üretim olup , avrupa kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır.

  2. Kalite Kontrol

    Bütün ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup, bütün testlerden tam not almıştır.

  3. İhracat

    DNZ Tarımsal Plastik Aparat Üretimi İç & Dış Ticaret LTD. ŞTİ. olarak 100% yerli üretilen ürünlerimizi , Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine  ihraç ediyoruz.

Vizyonuzmuz

Deniz Plastik olarak, çözüm ortakları ile birlikte tüketiciye en iyi hizmeti veren, müşterilerin sorunlarına eksiksiz çözüm getiren ve sahasında öncü bir tarım firması olmak.

Ekibimiz

Katılımlarımız

Mart, 2015

Uluslararası Plastik ürün fuarına katıldı

Şubat, 2015

Rusya ve Avrupa ülkelerine sunum yapıldı.

174Toplam Üretim
299Toplam İhracat
İletişime Geç